Osłony zewnętrzne

Oferta

Roleta zewnętrzna elewacyjna może być zamontowana na każdym etapie budowy. Montowana jest na elewację lub do okna w przypadku montażu we wnęce. Poprzez szeroki wybór kolorów i oklein z łatwością dopasujemy je do każdego okna czy pomieszczenia. Dzięki roletom zewnętrznym zyskujemy ochronę przed włamaniem oraz lepszą kontrolę temperatury w pomieszczeniach. Zastosowanie rolet elewacyjnych nie kończy się na oknach. Możemy je także zamontować w altanach, jako drzwi rolowane do różnych pomieszczeń czy nawet jako bramę wjazdową do garażu.

Roletę możemy doposażyć w zintegrowaną moskitierę.

Rolety nadstawne to inaczej rolety nakładkowe. Ich montaż odbywa się w trakcie budowy lub wymiany stolarki. Rolety nakładane są na okno a prowadnice przykręcane do ramy. Dzięki temu rolety stają się niewidoczne. Do rolet możemy dołączyć zintegrowane moskitiery.

Rolety SCREEN to nowoczesny typ rolet zewnętrznych. Roletami możemy zasłaniać duże przeszklone powierzchnie osłaniając pomieszczenia przed słońcem oraz temperaturą. Idealnie nadają się do ochrony przed wiatrem. System prowadnic zapewnia idealnie napięcie materiału oraz zapobiega przed jego wypadaniem.

Jest to połączenie rolety zewnętrznej z nadstawną. Roleta montowana jest do muru lub okna. Skrzynka rolety przystosowana jest do zabudowania – klapa rewizyjna znajduje się od dołu skrzynki. Całość rolety znajduje się na zewnątrz domu. Roletę taką możemy doposażyć w wbudowaną moskitierę zwiększając przy tym jej funkcjonalność.

Żaluzje fasadowe to modne i eleganckie osłony montowane na elewacji lub we wnęce okiennej. Umożliwiają płynną regulację natężenia światła dzięki ruchomym lamelkom. Idealnie nadają się do pomieszczeń z dużymi przeszkleniami. Sterowanie może odbywać się za pomocą korby lub elektrycznie. Osłonę żaluzji możemy zabudować dzięki czemu stanie się niewidoczna.

Rolety antywłamaniowe – zadbaj o swoje bezpieczeństwo m.in. w Płocku, Lipnie i Włocławku

Zacienienie mieszkania w upalne dni i ochrona przed osobami trzecimi są niezwykle ważne. Obie te cechy łączą w sobie oferowane przez nas rolety zewnętrzne od sprawdzonych producentów takich jak Portos, Krispol, Fart Produkt czy Anwis. Te dostępne w asortymencie zostały stworzone z materiałów wysokiej jakości, co czyni je wytrzymałymi oraz odpornymi na warunki atmosferyczne itp. Rolety zewnętrzne zatrzymują również ciepło w pomieszczeniu, co może być przydatne w zimniejsze dni. Rolety antywłamaniowe z odpowiednimi zabezpieczeniami i wzmocnieniami to doskonały środek ochronny. Dostanie się do środka domu poprzez wybicie okna, będzie dzięki naszym roletom antywłamaniowym niemożliwe.

Rolety antywłamaniowe to wielofunkcyjny dodatek do domu czy mieszkania, którego zakup polecamy rozważyć. Warto również wspomnieć, że oferujemy montaż na terenie Płocka, Lipna i Włocławka, którym zajmą się odpowiedni specjaliści. Płock, Lipno i Włocławek znajdują się w obrębie 50 km od naszej siedziby, w przypadku większej odległości od Skępego prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

U Nas znajdziesz produkty marek:

Portos
Krsipol
Fart Produkt
Anwis