Osłony wewnętrzne

Oferta

Roletki wolnowiszące są najprostszą formą osłony okiennej. Świetnie sprawdzają się jako ekrany projekcyjne, przesłony wnęk i regałów. Mają bardzo szerokie zastosowanie. Są proste w montażu, dostępne także wersje z montażem bezinwazyjnym.  Najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą zastąpić tradycyjną zasłonę czymś nowoczesnym i praktycznym. 

Roletki wolnowiszące występują w wersji dzień i noc. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zastąpić zasłony lub firany roletką pozwalającą w efektowny sposób regulować dopływ światła do pomieszczenia.

To uniwersalne przesłony okienne. Pozwalają na regulacje ilości światła bez podnoszenia całej żaluzji. Chronią przed nagrzewaniem się pomieszczenia oraz umożliwiają swobodny przepływ powietrza. Dzięki żaluzjom możemy ograniczyć widoczność z zewnątrz bez zmniejszania ilości światła w pomieszczeniu. Żaluzje występują w wersjach: 16mm, 25mm oraz 50mm.

Wertikale to modne przesłony okienne stosowane do osłony dużych przeszklonych powierzchni. Najczęściej spotkać je możemy w obiektach biurowych. Nadają pomieszczeniom ciekawy, nowoczesny wygląd. Żaluzje pozwalają w łatwy sposób sterować dopływem światła. Bez problemu możemy rozsuwać je na boki co czyni je bardzo funkcjonalnymi.

PanelTrack’i to dekoracje okien służące do osłaniania dużych oszklonych powierzchni. Zastępują firany i tradycyjne zasłony. Zasłonami możemy w łatwy sposób sterować i regulować dostęp światła do pomieszczenia.

Zasłony RVS są unikalnym rozwiązaniem pozwalającym na przesłanianie okna w jego dowolnej części. Całość montowana jest w świetle szyby nie ograniczając przy tym ruchu okna, szyny pozwalają łatwo i precyzyjnie dopasować wysokość zasłony rzymskiej do własnych potrzeb.

Plisy są najlepszym i skutecznym rozwiązaniem do okien takich jak łuki, trójkąty, trapezy skosy oraz koła. Mechanizm sterujący pozwala precyzyjnie ustawić żaluzje w wybranej pozycji. Szeroka gama tkanin pozwala idealnie dopasować zaciemnienie pomieszczenia.

Najpopularniejszy rodzaj osłon wewnętrznych. Roletki są bardzo praktycznym rozwiązaniem. Materiał zabezpieczony jest przed kurzem i owadami dzięki kasetce, która także pozwala na zwiększenie kąta otwarcia okna i minimalizuje ryzyko uszkodzenia roletki. Prowadnice ograniczają przenikalność światła oraz umożliwiają bezproblemowe uchylanie okna. Całość wygląda bardzo estetycznie i wydaje się być jednością z oknem. 

Roletki w kasetkach dostępne są także w wersji tkanin dzień i noc. Tkaniny takie pozwalają na płynną regulację natężenia światła oraz nadają modny wygląd pomieszczeniom. 

Posiadają takie same cechy jak żaluzje aluminiowe. Ich cechą odmienną jest materiał użyty do ich produkcji. Egzotyczne drewno z którego produkowane są żaluzje nadaje wnętrzu niepowtarzalny klimat oraz elegancję. Żaluzje występują w wersjach: 25mm, 50mm oraz 70mm.

Plisy to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygląd i funkcjonalność. Sterowanie odbywa się za pomocą uchwytów w rynnie. W łatwy sposób możemy przesłonić wybraną część okna – zarówno od góry jak i od dołu. Montaż odbywa się we wnęce okna lub na oknie. Kolory osprzętu dopasowane są do popularnych kolorów stolarki.

Zasłony rzymskie to dekoracje okienne sterowane łańcuszkiem, które zwijają się w tzw. fałdy.  Nadają pomieszczeniu modny wygląd, zapewniając tym samym ochronę przeciwsłoneczną. 

Osłony pasują do każdego typu okna dachowego zarówno PCV oraz drewnianego. Mechanizm umożliwia ustawienie osłony na dowolnej wysokości, przenikanie światła ograniczone jest do minimum. Nawet otwarte okna nie utrudnia pracy osłony. Wybierać możemy spośród tkanin odbijających oraz transparentnych. Osłony występują w formie roletek materiałowych oraz żaluzji plisowanych.

Squid to samoprzylepna tkanina pozwalająca obserwować świat zewnętrzny jednocześnie zapewniając dyskrecję. Materiał odporny jest na wilgoć i temperaturę. Pasuję do każdego rodzaju oraz kształtu okna. Tkanina nie posiada ograniczeń wymiarowych.

Profesjonalny montaż żaluzji drewnianych – Włocławek, Sierpc oraz Płock

Dostarczamy naszym klientom z Płocka, Sierpca i Włocławka wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Oferujemy wysokiej jakości rolety rzymskie, drewniane, aluminiowe, plisowane i wiele innych. Dzięki tej różnorodności jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom konsumentów. Wybór odpowiednich zasłon na okna powinien być bowiem uzależniony od stylu urządzenia mieszkania, aby spójnie się komponowały. Rolety rzymskie są idealnym rozwiązaniem gdy zależy nam na zacienieniu pomieszczenia. Letnie słoneczne i gorące dni nie będą Ci już straszne. Podczas używania rolet rzymskich możesz kontrolować poziom wpadania światła do pokoju przez zasłonięcie wybranej przez siebie części szyby. Usługi świadczymy między innymi w Płocku oraz Sierpcu. Co więcej, na terenie Lipna i Włocławka oferujemy profesjonalny montaż żaluzji drewnianych czy innych. Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

U Nas znajdziesz produkty marek:

Anwis
Fart Produkt