Moskitiery

Oferta

Moskitiera ramkowa montowana jest do okna przy użyciu bezinwazyjnych haczyków. System mocowania pozwala na jej łatwy demontaż w celu konserwacji. Ramki tego typu montujemy w oknach otwieranych wyłącznie w celu cyrkulacji powietrza. Moskitiery dostępne są także na okna o nietypowych kształtach.

Moskitiery stosowane zarówno do okien i drzwi oraz do okien dachowych. Siatka chowana jest w kasecie dzięki mechanizmowi sprężynowemu. System spowalniania zapobiega przed niekontrowanym zwinięciem siatki.

Moskitiery szczególnie polecane do dużych powierzchni przeszklonych i wnęk. Idealnie nadają się do zabudowy tarasów. Ich konstrukcja praktycznie nie ogranicza widoczności. Możliwy jest montaż w praktycznie każdym otworze okiennym i drzwiowym.

Skuteczne i praktyczne rozwiązanie stosowane głównie w oknach balkonowych i drzwiach. Moskitiera montowana jest do okna lub fasady za pomocą zawiasów (także w wersji z samozamykaczem). Wyposażona jest w poprzeczkę ułatwiającą otwieranie i zamykanie oraz magnesy pozwalające na jej zamknięcie.

Moskitiery stosowane głównie na oknach balkonowych i tarasach. Blokowanie moskitiery przy pomocy taśmy magnetycznej umożliwia szybkie jej rozsunięcie i zwinięcie.

Stosowane są głównie na tarasach, oknach balkonowych lub drzwiach. Pakiet siatki całkowicie schowany jest w prowadnicy. Moskitiery są dobrym rozwiązaniem dla osób starszych dzięki niskiemu progowi zastosowanemu w konstrukcji moskitiery.

Praktyczne moskitiery na okna przeciwko owadom dla klientów z Płocka i Włocławka

Owady latem są utrapieniem wielu osób. Wywietrzenie mieszkania nierzadko okazuje się koniecznością, a przez to wlatujące przez szczeliny komary stają się udręką w nocy dla mieszkańców. Rozwiązaniem tego problemu są oferowane przez nas moskitiery na okna od sprawdzonych producentów. Do wyboru dla klientów m.in. z Płocka oraz Włocławka są warianty, takie jak ramki okienne, drzwiowe, rolowane, przesuwne i plisowane. Moskitiery na okna to produkty, które zdecydowanie poprawią komfort Twojego życia w letnie dni. Swoje usługi realizujemy na terenie Płocka oraz Włocławka, dlatego zachęcamy do kontaktu wszystkich mieszkańców chcących pozbyć się problemu z natrętnymi, nieproszonymi gośćmi.

U Nas znajdziesz produkty marek:

Anwis
Fart Produkt